Hakkımızda

2020 yılında İstanbul ve Karabük’te kurulan Tekno-X firması olarak değerli müşterilerimizin yapı otomasyon ihtiyaçlarını tecrübeli personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarımız, yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!
Türkiye’nin her yerinde otomatik bahçe kapısı, garaj kapısı, turnike sistemleri,bariyer ,yüz tanıma sistemleri , PDKS , plaka tanıma sistemi , güvenlik kamera ve alarm sistemleri , uydu sistemleri , network hizmetleri ve tüm bunların tamir / bakım / keşif / montaj talepleriniz için bize 0533 337 78 78 numaralı telefondan ve info@tekno-x.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

TEKNO-X

Bizlere sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz...

teknox78

Tekno-X Destek Ekibi